Rádi bychom vás přivítali na naší nové chatě, která je určena k Vaší rekreaci. Chata byla dokončena v říjnu 2019 a ještě voní novotou. Je umístěna v malebné horské vesničce v Kunčicích pod Kralickým Sněžníkem přímo pod sjezdovkou a také v blízkosti upravovaných běžkařských tras. Ale nejen v zimě je u nás krásně, v létě lze podniknout spoustu turistických výletů nebo cyklovýletů do okolí. Chata je pronajímána jako celek a optimální kapacita je 14 osob.

V přízemí chaty se nachází vstupní chodba, kde si můžete po lyžovačce odložit a také usušit svoje lyžařské oblečení a obuv. Dominantou přízemí je velká společenská místnost, která je vybavena sedací soupravou, velkým masivním stolem se židlemi a lavicemi a televizorem, na ni navazuje malá, ale dobře vybavená kuchyň. V kuchyni je kuchyňská linka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, trouba, myčka, varná konvice a nádobí na vaření a stolování. Součástí přízemí je také koupelna se sprchovým koutem, WC a jeden pokoj, kde se nachází manželská postel a patrová postel.

V patře je jeden velký pokoj s manželskou postelí, patrovou postelí a dvěma postelemi, dále dva menší pokoje s manželskou postelí a také koupelna se sprchou a WC.

Chata je snadno dostupná a parkování je možné přímo u chaty.

Na chatě je Wi-Fi.

Topení na tuhé palivo zajišťuje majitel.

V celém prostoru je přísně zakázáno kouření a také pobyt psů a jiných mazlíčků.

Obchody, restaurace, bankomat a pošta je ve 3 km vzdáleném Starém Městě nebo 12 km vzdálených Hanušovicích.